Samet Bayrakcı, Geleceğin Teknolojileri Hakkında Rehber TV’ye Açıklamalarda Bulundu

tarafından
150
Samet Bayrakcı, Geleceğin Teknolojileri Hakkında Rehber TV’ye Açıklamalarda Bulundu

Global Bilişim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Samet BAYRAKCI Rehber TV ‘de yayınlanan, Medya Kritik programının canlı yayın konuğu olarak ”Gelecekteki Teknolojiler ile Dünyayı Bekleyen Durumları” değerlendirdi.

sametbayrakcirehbertv

Bayrakcı; ”1980 yılına doğru gidecek olursa bu yıllarda konuşulan, hayal edilen ve bilim kurgu filmlerine konu olan birçok teknolojiyi şuan hayatımızda yaşıyor hale geldik” dedi.

sametbayrakciteknoloji

Bayrakcı konuşmasına şu cümleler ile devam etti; ” Biliyorsunuz değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Firmalar ve bireyler olarak değişime ayak uydurmalıyız. Bu değişime ayak uyduramayan firma ve bireyler ne yazık ki günümüz global ve küresel dünyasında kendine yer bulamayacaktır. Sağlık alanında ise bizleri birçok yeni teknoloji bekliyor. Bu gelişmelerle birlikte belki de sağlık alanında harcanan yüksek meblağlar daha düşük harcamalara dönüşebilecek ve dünyanın bir ucunda yer alan profesyonel bir cerrahtan gitmeden faydalanma imkanı bulacağız” dedi.

Global Bilişim Derneği (BİDER) Yönetim Kurulu Üyesi Samet BAYRAKCI’ nın Rehber TV’de konuk olduğu Medya Kritik programında, Geleceğin Teknolojilerini değerlendirdiği bölümü izlemek için lütfen tıklayınız.